Хмільницька районна рада

Шановні жителі Хмільницького району! Щиро і сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

Детальніше

23 серпня 2019 року о 10:00 біля пам'ятника Тараса Шевченка відбулось урочисте святкування Дня Державного Прапора України.

Детальніше

22 серпня 2019 року в залі Хмільницького районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня незалежності України та Дня Прапора України.

Детальніше

22 серпня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності.

Детальніше

Згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування № 1058-ІVвід 09.07.2003 року ” ст.51, у разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання за кордон, пенсія, призначена в Україні, за заявою пенсіонера може бути виплачена йому за шість місяців наперед перед від'їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання. Під час перебування за кордоном пенсія виплачується в тому разі, якщо це передбачено міжнароднимдоговором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України.

Детальніше

Відповідно до протоколу засідання Організаційного комітету з проведення районного конкурсу «Людина року» від 19.08.2019 р. № 3  та Положення «Про районний конкурс «Людина року», Організаційний комітет вирішив визнати переможцями та нагородити дипломом, статуеткою «Людина року» та грошовою премією у розмірі 500 грн. в наступних номінаціях: 

Детальніше