Хмільницька районна рада

Голодьківська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки комунального майна

Детальніше

26 квітня 2018 року о 10 годині ранку в  малому залі Будинку культури відбулась 26 сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше

26 квітня 2017 року о 09:30 відбулось засідання президії, на якому було погоджено порядок денний позачергової 26 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановані до розгляду.

Детальніше

26 квітня 2018 року о 09:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку, з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарномих засіданнях сесій районної ради.

Детальніше

Трагедія 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС в одну мить стала чорною сторінкою в історії України, перетворивши мальовничі землі в огороджену колючим дротом територію смертельної небезпеки. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Детальніше

25 квітня 2018 року в приміщенні Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області відбулось урочисте відкриття сервісного центру обслуговування громадян.

Детальніше