Хмільницька районна рада
День пам’яті
2018-05-07 16:39:15

Дорогі наші ветерани, шановні жителі Хмільницького району та міста Хмільника! Щиро і сердечно вітаю Вас з  Днем пам'яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Детальніше

07 травня 2018 року в с. В.Острожок голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич та голова Хмільницької районної організації ветеранів України Віталій Каленіченко взяли участь у мітингу-реквієму «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Детальніше

04 травня 2018 року на площі Свободи у Хмільнику відбулося прощання із загиблим в Авдіївці земляком Олександром Микитюком.

Детальніше

03 травня 2018 року заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук і перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк привітали ветеранів Другої світової війни із святом- 73-ю річницею перемоги над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні.

Детальніше

03 травня 2018 року з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич та голова Хмільницької районної організації ветеранів України Віталій Каленіченко привітали із святом ветеранів Другої світової війни, жителів Хмільницького району.

Детальніше

Голодьківська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки комунального майна

Детальніше