Хмільницька районна рада

28 листопада в приміщенні Хмільницького бюро правової, в рамках щорічної кампанії «16 днів проти насильства», що стартувала з 25 листопада, з метою ефективної взаємодії суб’єктів на місцевому рівні  для фахівців, до компетенції яких належать питання запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі проведено круглий стіл на тему: «Якщо стаєш жертвою домашнього насильства. Алгоритм дій».

Детальніше

23 листопада 2019, у День вшанування пам'яті жертв голодоморів, хмільничани прийшли до пам'ятного хреста, щоб вшанувати пам'ять мільйонів закатованих голодом українців. 

Детальніше

21 листопада 2019 року о 10 годині ранку в  малому залі Будинку культури відбулась 37 сесія районної ради 7 скликання. 

Детальніше

21 листопада 2019 року о 09:00 відбулось засідання президії, на якому було погоджено порядок денний позачергової 37 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановано до розгляду.

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району! Сьогодні наша держава відзначає День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянській звитязі, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. 

Детальніше

Хмільницька районна рада оголошує конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Хмільницького району: КЗ "ОЗЗСО І-ІІІ ст. с. Сальниця" Хмільницького району НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" с. Томашпіль НВК "ЗШ І ст. - ДНЗ" с. Лелітка                                                      

Детальніше