Хмільницька районна рада

18 березня 2020 року, у день 76-ї річниці визволення Хмільника та Хмільницького району від нацистських окупантів, відбулось покладання квітів до обеліску воїнам-визволителям 71-ї та 276-ї Стрілкових дивізій. 

Детальніше
COVID-19
2020-03-17 12:26:02

Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Детальніше

Запити та звернення до органів ДПС можна надіслати з приватної частини Електронного кабінету. У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Державна податкова служба України звертається з проханням зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку, а саме Електронним кабінетом.

Детальніше

Конкурсна рада четвертого районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад оголошує Четвертий районний конкурс проектів розвитку територіальних громад Хмільницького району

Детальніше

10 березня 2020 року о 10.00 год  в м. Хмільник за участю голови Хмільницької районної ради Зої Бонсевич, заступника голови Хмільницької районної державної адміністрації Юрія Шевченка, міського голови Сергія Редчика, представників райдержадміністрації, районної і міської ради  і небайдужих громадян відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Детальніше

9 березня 2020 року Україна та світова спільнота відзначатиме  день народження Т.Г.Шевченка - духовного батька України, який присвятив своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, козацької звитяги та культури нашого народу.

Детальніше