Хмільницька районна рада

24 квітня 2015 року в Хмільницькому районному будинку культури відбулося свято Української Пісні. У конкурсі взяли участь фольклорні колективи Хмільницького району.

Детальніше

23 квітня 2015 року відбулось урочисте відкриття криниці, яка побудована на місці древнього храму Святої Покрови Богородиці.

Детальніше

16 квітня 2015 року відбулось урочисте відкриття реставрованої криниці - спадщини села Кривошиї.

Детальніше

10 квітня 2015 року в читальному залі районної бібліотеки для дорослих відбувся круглий стіл, під час якого учасники дискутували про забезпечення правовою допомогою мешканців сільських населених пунктів Хмільницького району. Участь в заході взяли працівники Центру правової інформації та консультацій, заступник голови районної ради Дячок Юрій Борисович, правові консультанти, які працюють в сільських громадах, представники органів влади та місцевого самоврядування, а також громадські активісти.

Детальніше

10 квітня 2015 року заступник голови районної ради Дячок Юрій Борисович і депутат районної ради Гринюк Анатолій Михайлович відвідали дитячі будинки сімейного типу родини Єфімових та родини Лецьких, привітавши їх подарунками з нагоди великого православного свята Великодня.

Детальніше
Суботник
2015-04-10 13:11:39

10 квітня 2015 року в рамках двомісячника з благоустрою населених пунктів та на передодні великого православного свята Великодня, працівники виковчого апарату районної ради провели прибирання територій, прилеглих до адмінприміщення.

Детальніше