Хмільницька районна рада
День студента
2021-11-18 10:43:33

      17 листопада заступник голови районної ради Василь Карпінець разом з заступником голови райдержадміністрації Сергієм Півнюком взяли участь в урочистому заході, присвяченому до Міжнародного Дня студента, який відбувся в Калинівському технологічному коледжі. Василь Дмитрович привітав студентів коледжу зі святом, побажав їм освоїти обрані професії у повній мірі, особистого розвитку, успіхів у навчанні та яскравих моментів у студентському житті.

Детальніше

     Голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук взяв участь у робочій нараді, яку провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий з головами районних рад. На зустрічі обговорили найактуальніші питання, які нині турбують громади: ситуацію з поширенням ковіду, необхідність посилення темпів вакцинації, а також питання теплопостачання для бюджетних закладів та установ.      Про ситуацію із поширенням коронавірусу та захворюваністю розповіла заступниця начальника управління соціально-гуманітарної політики виконавчого апарату обласної Ради Надія Марусяк.

Детальніше

Шановні працівники закладів культури, учасники творчих колективів,  майстри народного мистецтва!      

Детальніше

19 листопада 2021 року о 10 годині в залі засідань Хмільницької районної ради скликається  пленарне засідання чергової  11 сесії районної ради  8 скликання.

Детальніше

     У переддень професійного свята - Дня працівників соціальної сфери, заступник голови районної ради Василь Карпінець привітав працівників управління соціального захисту населення, подякував їм за щоденну кропітку працю та вручив Почесні грамоти Хмільницької районної ради та Хмільницької райдержадміністрації.

Детальніше

     У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, справою яких є віддана, невтомна праця на благо суспільства!                             

Детальніше