Хмільницька районна рада

     Хмільницька районна рада здає в оренду майно, що є спільною власністю територіальних громад Хмільницького району і перебуває  в управлінні районної ради:

Детальніше

Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками до участі в навчальному семінарі в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності»

Детальніше

12 травня 2018 року в с.Крутнів відбувся перший фестиваль «Квітуча оселя об’єднує села» присвячений розвитку сільського туризму. 

Детальніше

10 травня 2018 року відбулось засідання конкурсної комісії, на якому були розглянуті роботи учасників та визначені переможці конкурсу «10 туристичних перлин Хмільницького краю».

Детальніше

10 травня в приміщенні Хмільницького бюро правової допомоги проведено круглий стіл на тему: «Надання допомоги та захисту постраждалим від домашнього насильства».

Детальніше

09 травня 2018 року біля пам’ятника доблесним воїнам 1-го Українського фронту - учасникам визволення Вінницької області  відбувся пам’ятний захід приурочений Дню пам’яті та примирення і 73 - річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше