Хмільницька районна рада

24 січня 2019 року на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, за участю членів Хмільницької районної Ради регіонального розвитку, членів колегії, сільських голів, представників громадськості  було обговорено перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки в Хмільницькому районі.

Детальніше
Спільне засідання
2019-01-24 15:12:19

24 січня  2019 року в малому залі районного Будинку культури відбулось спільне засідання колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Детальніше

З  1 січня 2019 року витяг про нормативно грошову оцінку земельної ділянки можливо замовити без розробки технічної документації на безоплатній основі.

Детальніше

Відповідно статті 25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", наказу міністерства аграрної політики та продольства України від 10.02.2016 року №39. Цей Порядок визначає процедуру державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва таабо обігу харчових продуктів та не потребують отримання експлуатаційного дозволу, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам.

Детальніше

Відповідно пункту 2 частини другої статті 20, статті 21 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів",  оператори ринку зобов’язані розробити, ввести  в  дію  та  застосовувати  постійно  діючі  процедури, що  засновані  на  принципах  системи  аналізу  небезпечних  факторів  та  контролю  у  критичних  точках(НАССР). 

Детальніше

З метою виконання заходів вступної кампанії у 2019 році, заступник військового комісара Хмільницького ОРВК – начальник відділення комплектування капітан Андрій Франчук в січні 2019 року проводить зустрічі з учнями навчальних закладів міста та району.

Детальніше