Хмільницька районна рада

     ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує фізичним особам – підприємцям, особам, які провадять незалежну професійну діяльність, та членам фермерського господарства (якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах), що вони є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Єдиний внесок встановлено у розмірі 22 відсотки до бази нарахування. Звертаємо увагу, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.      

Детальніше

     38 080 людей вакциновано проти COVID-19 за добу 01 серпня 2021 року. Одну дозу отримали 27 722 людини, повністю імунізовані - 10 672 людини.    

Детальніше

    Депутати Вінницької обласної ради затвердили обласну програму «Питна вода» на 2021-2025 роки‼     57 - «за»!     Нині в планах спрямувати на фінансування Програми на 2021-2025 роки 345 млн. грн. Кошти обласного бюджету будуть виділятись на поворотній (бюджетні позички) та безповоротній основах (субвенції з обласного бюджету). Разом з Програмою ухвалений Порядок розподілу і використання коштів, де прописаний чіткий і зрозумілий механізм подачі документів, вимоги до проєктів, строки і дедлайни.

Детальніше

    Що потрібно знати про електронний листок непрацездатності?    За інформацією Козятинського відділення ВД ФССУ у Вінницькій області, з 1 вересня  калинівчани  зможуть отримати лише е-лікарняні, на паперових бланках залишаться ті лікарняні, які видали до 1 вересня 2021р. Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, а роботодавці бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на вебпорталі Електронних послуг Пенсійного фонду України.

Детальніше

      Сьогодні, 29 липня 2021 року Сили спеціальних операцій Збройних Сил України з гордістю відзначають своє професійне свято започатковане, як визнання вагомих заслуг у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.                                                   

Детальніше

      23 липня об 11:00 годині в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбулася чергова 10сесія Хмільницької районної ради 8 скликання.

Детальніше