Хмільницька районна рада

      На Вінниччині відновили видачу листків непрацездатності.    Вінничани можуть обміняти довідки про тимчасову непрацездатність на "лікарняні" листки.  Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря. Про це повідомила начальниця відділу страхових виплат Фонду соціального страхування у Вінницькій області Ірина Власюк.     Видаватимуть "лікарняні" з дотриманням хронологічного порядку.     

Детальніше

     ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує фізичним особам – підприємцям, особам, які провадять незалежну професійну діяльність, та членам фермерського господарства (якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах), що вони є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Єдиний внесок встановлено у розмірі 22 відсотки до бази нарахування. Звертаємо увагу, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.      

Детальніше

     38 080 людей вакциновано проти COVID-19 за добу 01 серпня 2021 року. Одну дозу отримали 27 722 людини, повністю імунізовані - 10 672 людини.    

Детальніше

    Депутати Вінницької обласної ради затвердили обласну програму «Питна вода» на 2021-2025 роки‼     57 - «за»!     Нині в планах спрямувати на фінансування Програми на 2021-2025 роки 345 млн. грн. Кошти обласного бюджету будуть виділятись на поворотній (бюджетні позички) та безповоротній основах (субвенції з обласного бюджету). Разом з Програмою ухвалений Порядок розподілу і використання коштів, де прописаний чіткий і зрозумілий механізм подачі документів, вимоги до проєктів, строки і дедлайни.

Детальніше

    Що потрібно знати про електронний листок непрацездатності?    За інформацією Козятинського відділення ВД ФССУ у Вінницькій області, з 1 вересня  калинівчани  зможуть отримати лише е-лікарняні, на паперових бланках залишаться ті лікарняні, які видали до 1 вересня 2021р. Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, а роботодавці бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на вебпорталі Електронних послуг Пенсійного фонду України.

Детальніше

      Сьогодні, 29 липня 2021 року Сили спеціальних операцій Збройних Сил України з гордістю відзначають своє професійне свято започатковане, як визнання вагомих заслуг у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.                                                   

Детальніше