Хмільницька районна рада

     З нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець та заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Сергій Чабан привітали учасників Другої світової війни Хмільницького району зі святом, побажали їм здоров’я, міцності духу, уваги та підтримки рідних і близьких, висловили вдячність за проявлені в роки Другої світової війни хоробрість, мужність і героїзм.

Детальніше

      Сьогодні, 7 травня, у Калинівці відбувся мітинг-реквієм «День миру та єднання, і перемога в тій страшній війні», присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.       У заході взяли участь голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, заступник голови Хмільницької РДА Богдан Зубчик, Калинівський міський голова Василь Поліщук, військовослужбовці, учасники АТО та громадськість.

Детальніше

     21 травня 2021 року о 10 годині ранку в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації скликається 8 сесія районної ради 8 скликання.      На розгляд сесії пропонується внести питання:

Детальніше

      21 травня 2021 року о 10 годині в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації скликається 8 сесія районної ради 8 скликання.       На розгляд сесії пропонується внести питання:

Детальніше

     Голова Хмільницької районної ради та  депутатський корпус щиро вітають усіх зі світлим і величним святом Воскресіння Христового!                                                   

Детальніше

     Сьогодні, у День пам’яті Чорнобильської трагедії, у 35 роковини страшної техногенної катастрофи, в місті Хмільнику було відкрито пам’ятник  хмільничанам  –  учасникам ліквідації  аварії на ЧАЕС.      У церемонії відкриття взяли участь Народний депутат України Петро Юрчишин, заступник голови районної ради Василь Карпінець, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зубчик, представники громадських організацій міста.

Детальніше