Хмільницька районна рада

Хмільницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області інформує: 1. Декларування доходів: кому і в який термін необхідно подати декларацію. 2. Звільнення від ЄСВ. 3. Порядок отримання Довідки про відсутність заборгованості. 4. Хто звільняється від сплати єдиного податку.

Детальніше

ПАМ’ЯТІ  ПАВЛА АНДРІЙОВИЧА ОКОЛОДЬКА - ЗАСЛУЖЕНОГО ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ, КОЛИШНЬОГО РЕДАКТОРА ГАЗЕТИ «ЖИТТЄВІ ОБРІЇ»

Детальніше
Герої Крут
2021-01-29 09:17:11

Вічна слава героям котрі полягли у нерівному бою під станцією Крути! Хоч бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, але для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України...

Детальніше

27 січня відбулися загальні збори уповноважених представників - членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Участь у них взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон та заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко. 

Детальніше
5 сесія 8 скликання
2021-01-27 15:16:56

27 січня 0 12:00 годині в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбулась позачергова 5 сесія Хмільницької районної ради 8 скликання.

Детальніше

27 січня 2021 року об 10:00 відбулось засідання постійних комісій Хмільницької районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку, з питань регулювання комунальної власності, з питань земельних ресурсів та розвитку населених пунктів. На засіданнях були опрацьовані  питання, що вносяться на розгляд позачергової 5 сесії районної ради 8 скликання.

Детальніше