Хмільницька районна рада
Мітинг-реквієм
2019-12-26 14:26:50

25 грудня 2019 року з нагоди 40-ї річниці введення обмеженого контингенту радянських військ у Афганістан відбувся мітинг-реквієм. 

Детальніше
Різдво Христове
2019-12-24 08:24:01

Шановні мешканці Хмільницького краю – вірні римо-католицького обряду! У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло Різдво Христове. Щиро вітаю Вас із цим радісним і світлим святом!

Детальніше

На запрошення адміністрації НВК ЗШ І-ІІІ ст. с. Уланів  працівники Хмільницького бюро правової допомоги, для учнів школи, провели ряд заходів, що мали на меті поглибити правові знання учнів.

Детальніше

У зв’язку з введенням у дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг», а також на виконання Указу Президента України від 17 жовтня 2019 року № 761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб - підприємців», інформуємо платників податків щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Детальніше

20 грудня 2019 року в районному Будинку культури за ініціативи голови Хмільницької районної Асоціації органів місцевого самоврядування Юрія Шевченка було проведено Новорічний ранок для дітей членів Асоціації.

Детальніше

19 грудня 2019 року голова Хмільницької  районної ради Зоя Бонсевич з подарунками з нагоди святкування Дня Святого Миколая відвідала багатодітну сім’ю Басюка Віталія у селі Кустівці Хмільницького району.

Детальніше