Хмільницька районна рада

     25 вересня голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук відвідав обласне свято «Михайло Грушевський: Життя для України», яке проходило в селі Сестринівка Хмільницького району. В цей день відзначали 155-у річницю від дня народження Михайла Грушевського та 15-у річницю відкриття музею «Великого Українця Михайла Грушевського».

Детальніше

     Сьогодні в актовій залі Калинівського машинобудівного заводу відбулись урочистості присвячені Дню машинобудівника, який в Україні відзначають щороку в останню неділю вересня.      Голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук привітав колектив підприємства на чолі з керівником Анатолієм Остапенком з професійним святом та побажав стабільного розвитку й процвітання підприємству, а працівникам вигідних угод, високих заробітних плат, комфортних умов праці та впевненості у завтрашньому дні.

Детальніше

     Сьогодні, 24 вересня, вшанували пам'ять Героя Андрія Сторожука, що загинув на Сході нашої держави, внаслідок пострілу снайпера. Вшанувати пам’ять про Героя та покласти квіти до меморіалу, встановленого на фасаді Хмільницького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки прийшли представники районної ради, райдержадміністрації, міської ради, рідні та друзі, коллегита побратими Андрія Сторожука.

Детальніше

     Голова районної ради Юрій Слабчук прийняв участь у роботі ХХІ Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.       Цей традиційний щорічний захід Української асоціації районних та обласних рад, що став платформою для спілкування та напрацювання рішень органів місцевого самоврядування, проходив в Затоці Одеської області 20-23 вересня 2021 року.

Детальніше

      З 00:00 год 23 вересня 2021 року на всій території України почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 вересня.                           

Детальніше

      22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Цього дня уся країна вшановує подвиг партизанів і підпільників Другої світової війни, що залишаються прикладом самопожертви у боротьбі з окупаційним режимом, прикладом справжнього патріотизму та мужності.      З нагоди свята заступник голови районної ради Василь Карпінець вручив Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради учаснику партизанського руху Гуменчуку Григорію Юхимовичу, жителю Калинівської громади.

Детальніше