Хмільницька районна рада

      З 00:00 год 23 вересня 2021 року на всій території України почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 вересня.                           

Детальніше

      22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Цього дня уся країна вшановує подвиг партизанів і підпільників Другої світової війни, що залишаються прикладом самопожертви у боротьбі з окупаційним режимом, прикладом справжнього патріотизму та мужності.      З нагоди свята заступник голови районної ради Василь Карпінець вручив Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради учаснику партизанського руху Гуменчуку Григорію Юхимовичу, жителю Калинівської громади.

Детальніше

     Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та на виконання  Указу Президента України від 24.02.2021 р. №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», розпорядження голови Вінницької  обласної державної адміністрації від 11.03.2021 р. № 199 «Про забезпечення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2021 році» та з метою якісного виконання заходів призову громадян України на строкову військову службу доводимо до відома Витяг з Наказу начальника Хмільницького РТЦК та СП «Про призов громадян на військову службу у жовтні-грудні 2021 року».

Детальніше

                                                                 Шановні Хмільничани!      Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем міста.      Місто живе, місто змінюється. Рушійною силою розвитку Хмільника є творча енергія його мешканців. Щира подяка усім, кому небайдужа його доля, хто вклав частинку своєї душі і праці в те, щоб ми могли пишатисямістом-курортом.                                  

Детальніше

     21 вересня 2021 заступник голови  Хмільницької районної ради Карпінець Василь Дмитрович та заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Зубчик Богдан Васильович спільно з головою Калинівської громади Поліщуком Василем Кіндратовичем привітали зі святом «Дня ратівника» та відзначили почесними грамотами працівників пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Вінницькій області (м.Калинівка).

Детальніше

                             Шановні працівники та ветерани лісових господарств!        Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника лісу.      Дякую усім, хто трудиться на благо лісу, дбає про його збереження та примноження, любить і береже природу.      Бажаю Вам та вашим родинам міцного здоровʼя, благополуччя й добробуту. Вагомих здобутків Вам у професійній діяльності, успіхів у реалізації задумів та натхнення від природи.                                  

Детальніше