Хмільницька районна рада

Станом на 09.00 год  15 жовтня  2020 року, за дві доби, на Хмільниччині зафіксовано 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 260, з них  208 – одужали,  23 – на самоізоляції за місцем проживання, 7 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 20 осіб, 2 особи -  у Вінницькій центральній районній лікарні.  

Детальніше

13 жовтня 2020 року, напередодні державного свята Дня захисника України в залі засідань Хмільницької райдержадмінстрації відбулася зустріч керівництва району з членами сімей загиблих в зоні АТО/ООС, учасниками АТО/ООС.

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького краю! Дорогі  захисники незалежної  України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. 

Детальніше

Хмільницька районна рада із сумом сповіщає, що на 72-му році пішов з життя Гунько Петро Маркович, Генеральний директор Національного музею-садиби  М.І.Пирогова, кандидат медичних наук, доцент, почесний професор Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, заслужений лікар України, Лауреат Державної  премії  України в галузі  науки та техніки, Почесний громадянин Хмільницького району.

Детальніше

13 жовтня 2020 року, напередодні Дня захисника України,  у с. Білий Рукав відбулося відкриття меморіальної дошки воїнам - учасникам війни на сході України Олександру Микитюку та Віталію Яцюку. Дошку було відкрито на стіні школи, яку свого часу закінчили герої. 

Детальніше

13 жовтня 2020 року о 10:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарному засіданні 45 сесії районної ради.

Детальніше