Хмільницька районна рада

Шановні хмільничани! Щиро вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції України! Прийняття 28 червня 1996 року Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу України жити у власній суверенній державі. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.

Детальніше

Відповідно до статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликається 28 сесія районної ради 7 скликання  05 липня 2018 року о 10 годині ранку в  малому залі Будинку культури.

Детальніше

26 червня 2018 року о 10:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності, з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарному засіданні 28 сесії.

Детальніше
Живий вогонь
2018-06-25 16:24:27

23-24 червня у м. Хмільнику проходив етнофестиваль «Живий вогонь». Фестиваль звичаєвої культури відбувається на Вінниччині, загалом, вдесяте, а на Хмільниччині – втретє поспіль.

Детальніше

Шановні державні службовці! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України. Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком. Без сумніву, саме на Вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої країни, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави. 

Детальніше

22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні, відбувся мітинг-реквієм. 

Детальніше