Хмільницька районна рада

31 травня 2018 року о 10:00 в залі засідань відбувся семінар-нарада з сільськими головами.

Детальніше
Останній дзвінок
2018-05-25 14:53:19

25 травня 2018 року у всіх школах України пролунав останній дзвінок. Не оминуло це свято і Великомитницьку школу І-ІІІ ступенів. 

Детальніше

23 травня 2018 року голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій з робочим візитом відвідав м. Хмільник. У ході поїздки його супроводжував заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Крученюк.

Детальніше

23 травня 2018 року в районному Будинку культури пройшло свято обдарованих дітей Хмільницького району «Таланти вітають таланти».

Детальніше

22 травня 2018 року в селі Уланів Вінницький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у рамках реалізації Програми «U-LEAD з Європою» провів  інформаційно-просвітницьку зустріч на тему успішного досвіду та перспектив децентралізації на території Вінницької області із представниками  сільських рад, що мають увійти до складу потенційної Уланівської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше

22 травня 2018 року голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич, Уланівський сільський голова Сергій Голубенко поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку, що в Уланові, з нагоди 157-ї річниці перепоховання Тараса Григоровича Шевченка в Україні.

Детальніше