Хмільницька районна рада

     Українська асоціація районних та обласних рад оприлюднила Резолюцію XXI Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації. Документ одноголосно схвалений учасниками заходу.      У Резолюції містяться положення стосовно змін до Конституції України в частині децентралізації, повноважень районних та обласних рад, Держбюджету на 2022 рік та фінансового забезпечення районних рад й подальшого алгоритму впровадження децентралізації.      Детальніше за посиланням: Резолюція XXI Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.

Детальніше

     В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами котрих стали мільйони людей.      80 років томув урочищі неподалік Києва нацисти почали масові розстріли киян… Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, у Бабиному Яру розстріляли понад 33 тисячі євреїв. Це була одна з найбільших масових акцій знищення мирного населення під час Другої світової війни. Тут, впродовж двох років, німецькими окупантами було закатовано понад 100 000 людей.Бабин Яр став братською могилою для десятків тисяч євреїв, ромів, українців та представників інших національностей.

Детальніше

     На виконання розпорядження заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації від 22.09.2021 року № 8994/01.01-59/9.21 щодо сприяння виконанню Програми ВТО «Колос» в проведені обласних спортивних ігор Вінниччини серед учасників АТО/ООС, присвячених 30-й річниці незалежності України, Хмільницький РТЦК та СП запрошує учасників АТО/ООС для участі у вищезазначених змаганнях. Заходи заплановано провести 09.10.2021 року в м. Козятин на спортивних спорудах Козятинського МВПУЗТ, з урахуванням «Положення про проведення спортивних ігор Вінниччини серед учасників АТО/ООС «ІГРИ НЕСКОРЕНИХ», присвячених 30-й річниці незалежності України». Метою заходів є психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація учасників бойових дій. Учасників АТО/ООС, бажаючих прийняти участь у спортивних іграх, просимо звертатися до Хмільницького РТЦК та СП у термін до 14:00 год. 30.09.2021 року.

Детальніше

     Сьогодні в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації представили нового військового комісара Хмільницького об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.      Ним став підполковник Збройних сил України, учасник АТО/ООС Андрій Охріменко. 

Детальніше

     Вінницька облрада звернулася до Кабміну з вимогою врегулювати кризове для місцевих бюджетів та населення зростання цін на газ.      На сесії Вінницької обласної ради 24 вересня депутати проголосували за звернення до Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на тепло. Проєкт рішення підтримали більшістю голосів.

Детальніше

     25 вересня голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук відвідав обласне свято «Михайло Грушевський: Життя для України», яке проходило в селі Сестринівка Хмільницького району. В цей день відзначали 155-у річницю від дня народження Михайла Грушевського та 15-у річницю відкриття музею «Великого Українця Михайла Грушевського».

Детальніше