Хмільницька районна рада

08 травня 2019 року в залі засідань Хмільницької РДА відбулось спільне засідання комісій районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення і з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності, на якому було розглянуто питання про внесення змін до програми розвитку культури та духовного відродження Хмільницького району на 2016-2020 роки.

Детальніше

Дорогі ветерани! Шановні земляки! Від щирого серця вітаю кожного з вас з Днем пам'яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Цей день об'єднує нас усіх у народ, який поважає святині рідної землі, героїзм фронтовиків і пам’ять про загиблих. Ми, українці, завжди прагнули й прагнемо тільки миру, адже кожна п'ядь нашої землі закривавлена кров’ю її героїв.

Детальніше

7 травня 2019 року, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, делегація керівників області та району відвідали ветеранів війни. 

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району! Прийміть найщиріші вітання з Великоднем – воістину величним торжеством перемоги життя над смертю! Це свято покликане утверджувати віру та надію в серці кожного християнина, воно є символом Господньої любові до усього людства.

Детальніше

Шановні земляки! Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася на людських долях та серцях. Її наслідки переслідуватимуть нас іще не одне покоління. Дзвони Чорнобиля досі лунають над нами, і від того відлуння серце досі обливається кров’ю. 

Детальніше

В рамках місячника по благоустрою та підготовки до Великодніх свят 23 квітня працівниками виконавчого апарату районної ради проведено прибирання території біля приміщення районної ради.

Детальніше