Хмільницька районна рада

Шановні працівники бібліотек! Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Детальніше

Станом на 09.00 год  29 вересня  2020 року, за добу, на Хмільниччині зафіксовано 3 нових випадки захворювання на COVID-19  і  8 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 215, з них  170 – одужали,  21 – на самоізоляції за місцем проживання, 4 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 16 осіб, 4 особи -  у Вінницькій центральній районній лікарні.  

Детальніше

Станом на 09.00 год  28 вересня  2020 року, за три доби, на Хмільниччині зафіксовано 8 нових випадків захворювання на COVID-19  і  4 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 212, з них  162 – одужали,  24 – на самоізоляції за місцем проживання, 4 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 18 осіб, 4 особи -  у Вінницькій центральній районній лікарні.  

Детальніше

З 28 вересня на Вінниччині «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. З урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій на територіях, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Детальніше

Станом на 09.00 год  25 вересня  2020 року, за добу, на Хмільниччині зафіксовано 4 нових випадки захворювання на COVID-19  і  5 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 204, з них  158 – одужали,  19 – на самоізоляції за місцем проживання, 4 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 21 особа, 2 особи -  у Вінницькій центральній районній лікарні.  

Детальніше

24 вересня 2020 року об 11:00 біля адміністративного приміщення  Хмільницького ОРВК відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого військовослужбовця СТОРОЖУКА Андрія Юрійовича, ст. механіку - водію 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 7 механізованої роти З механізованого батальйону,  прикомандированому із посади водія відділення забезпечення Хмільницького ОРВК.

Детальніше