Хмільницька районна рада

З метою виконання заходів вступної кампанії у 2019 році, заступник військового комісара Хмільницького ОРВК – начальник відділення комплектування капітан Андрій Франчук в січні 2019 року проводить зустрічі з учнями навчальних закладів міста та району.

Детальніше

22 січня 2019 року делегація Хмільницького району на чолі з головою Хмільницької районної ради Зоєю Бонсевич і головою Хмільницької районної державної адміністрації Євгенієм Буткевичем взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення в області Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулися у приміщенні Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру імені М. К. Садовського в м.Вінниця. 

Детальніше

22 січня 2019 року відбулися заходи, приурочені до 100-річчя підписання Акту Соборності українських земель.

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району! 100 років тому, 22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. Цей день для кожного з нас є символом єдності України, знаковим кроком на шляху становлення  незалежної і соборної держави. 

Детальніше

 21 січня 2019 року в Сьомаківській сільській раді відбулося розширене  засідання виконкому, на якому було обговорено план перспективного розвитку територіальної громади на 2019-2021 роки.

Детальніше

18 січня 2019 року відбулися розширені засідання виконкомів Петриківської, Уланівської і Крижанівської сільських рад, на яких було проінформовано присутніх про проведену роботу за останні три роки та обговорено і визначено перспективні плани розвитку територій. Участь у заходах взяли перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, заступник керівника апарату райдержадміністрації Олена Грицишина, члени виконкомів, активні жителі громад.

Детальніше